DODATKI PASZOWE

LACTOBIL

Unikalny produkt zastępujący i uzupełniający mleko loch, idealny dla „osieroconych prosiąt”, a także dla prosiąt z licznych miotów. Może być również stosowany jako uzupełniający pokarm w płynie przy odsadzaniu małych i słabych prosiąt.


CLEAN & DRY

Proszek zasuszający do poprawy warunków higienicznych na fermie. Oparty na naturalnych minerałach i olejkach eterycznych, osusza środowisko, przez co hamuje rozwój szkodliwych bakterii. Utrzymuje prosięta suchymi i ciepłymi, przez co szybciej i chętniej pobierają pokarm. Potrafi zaabsorbować dwukrotność swojej masy.

REPROGOLD

Dodatek do pasz dla loszek, loch, knurów. Zawiera przetestowane, unikalne składniki żywieniowe, kwasy tłuszczowe Omega-3, specjalne włókno i naturalne przeciwutleniacze. Produkt zwiększa zdolność do reprodukcji loch i knurów. Ponadto przedłuża żywotność prosiąt przy urodzeniu, zmniejsza śmiertelność przed i po osadzeniu. Wpływa korzystnie na przyrost masy u prosiąt po odsadzeniu.


ACID AGB

Mieszanka kwasów do pasz dla świń.​ Zawiera kwas cytrynowy, kwas mlekowy kwas mrówkowy i kwas fumarowy. Zastosowanie produktu do paszy powoduje poprawę ogólnej strawności składników pokarmowych, reguluje pH żołądka oraz obniża pojemność buforową paszy. Dodatek korzystnie wpływa na przyrosty świń i pomaga kontrolować poziom patogenicznych bakterii u świń.

ULTRABOND

Synergiczna mieszanka naturalnych minerałów i wyciągów owocowych jest stosowana jako środek wiążący toksyny i zapobiegający zbrylaniu oraz koagulant w paszach dla zwierząt i surowcach paszowych.